ada aqua

İÇME SUYU ARITIMINDA
GÜVENİLİR, VERİMLİ VE HIZLI ÇÖZÜM

Watertab, yirmi yılı aşkın süredir su dezenfeksiyonu konusunda kendini kanıtlamış, tüm dünyada kabul gören Klortab’ı da üreten ADA AQUA tarafından üretilmektedir. 
 

Watertab, farklı su türlerinde (pH, bulanıklık, sertlik, patojenik tehdit) saha denemelerinde bağımsız olarak test edilmiş ve toplam ve dışkı koliform seviyelerini (ve diğer mikro organizmaları) sıfıra veya sıfıra yakın seviyeye düşürdüğü tutarlı bir şekilde kanıtlanmıştır. 
 

Watertab aynı zamanda uluslararası düzeyde tat denemelerinden geçmiştir ve tüm insanlar için kabul edilebilirliği kanıtlanmıştır.

İçilebilir lezzete sahip güvenli içme suyu için Watertab
 

GIDA GÜVENLİĞİ

Watertab’ı içme suyunun güvenilir olmadığı durumlar haricinde, gıda güvenliği için de tercih edilir kılmaktadır. Özellikle yıkayarak tüketmenin yetersiz kalacağı durumlarda Watertab büyük bir fark yaratmaktadır. 
 

BİREYSEL KULLANIM

Su arıtma ürünlerinde güvenilir isim Watertab, dünyanın dört bir yanındaki askeri kuvvetler ve yardım kuruluşları için üretilmiş olsa da  Watertab  ürünleri kampçılar, sırt çantalı gezginler, uluslararası gezginler ve diğer açık hava meraklıları için zaman içinde test edilmiş, kullanımı kolay su arıtma seçenekleri sunar.
 

Güvenli içme suyu, anında ve her yerde!