ada aqua

 

HAKKIMIZDA

 

Klortab NaDCC tabletleri Hacettepe Üniversitesi ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın desteği ile Santez Projesi çerçevesinde hassas ve basit işlemlerle üretilmektedir. Klortab NaDCC efervesan olarak üretilmiş geniş spektrumlu bir biosittir ve iyi bilinen ve gerçek kuvvetli dezenfeksiyon solüsyonları üreten harika bir formüle sahiptir.


Klortab NaDCC tabletleri Coroni Virüs - COVID-19, Clostridium Difficile, MRSA, E-Coli ve Salmonella gibi grip, hepatit, HIV ve diğer hastalıklara yol açan zararlı bakteri, virus, fungi ve sporları öldürmek için sağlık sektörü ve NHS’de geniş bir şekilde kullanılmaktadır.


Klortab NaDCC tabletlerini karıştırmaya, ölçmeye ve dökmeye gerek yoktur. Dezenfekte edilecek sahanın tipine göre gereken Klortab NaDCC tableti su içerisine atılır. Klortab NaDCC tabletleri su içerisinde efervesan olarak eriyerek gerçek klor solüsyonu meydana getirirler. Tabletler etrafa sıçramazlar, sızdırmazlar ve dağılmazlar.


Klortab NaDCC dezenfeksiyon tabletleri NaDCC içermekte, enfeksiyon riski bulunan bölgeler ile ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, diyaliz birimleri, laboratuarlar, tuvaletler, klozetler, pisuarlar, duşlar, banyolar, giyinme odaları ile hastanenin bütün departmanlarında ve aynı zamanda mutfaklar, gıda hazırlama alanları, yıkama odaları, yatak odaları, resepsiyon alanları, kapıcı odaları gibi maksimum hijyen gerektiren daha bir çok alanda kullanılmaktadır